My Little PonyOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Gameloft tarafından geliştirilen “My Little Pony” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. My little pony oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

My little pony oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Başkarakter Prenses Twilight Sparkle, Spike, Rainbox Dash, Fluttershy, Applejack, Rarity, Pinkie Pie ve daha nice pony oyunda yer alıyor. Animasyon filminin seslendirmeleri oyunda mevcut. Heyecanlı görevler sizleri bekliyor olacak.

My Little Pony

My little pony oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için x86, x64, ARM işlemciye ve 40,2 MB boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine my little pony oyununu önerebiliriz. Oyunun telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Downlaod: My Little Pony Mobil Oyun indir