Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Tiburon firması tarafından geliştirilen ve Electronic Arts firması tarafından da oyun piyasasına dağıtılan Nascar SimRacing adlı oyunu paylaşacağız. Nascar SimRacing oyunu araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. Nascar SimRacing oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Nascar SimRacing oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna girin. Oyunda kendimize bir takım oluşturuyoruz. Daha sonra araba yarış simülasyonunda yarışlarda boy göstereceğimiz arabayı en baştan tasarlayarak yarışlara katılıyoruz. Diğer yarışmacıları geçmek hiçte kolay olmayacak. Bunun için elinizden geleni yapın. Nascar SimRacing diğer araba yarış oyunlarındaki kurallar geçerli.

Nascar SimRacing araba yarış oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Arabaların dizaynı mükemmel ve pist efektleri bizler yarış ortamına götürmeye yetiyor. Ses efektleri ise bizi bizden almaya yetiyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3.2 GHz işlemci, 1.5 GB Ram, 256 MB bellekli nVidia GeForce 6800GT ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Nascar SimRacing oyununu önerebiliriz. Nascar SimRacing oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi başarılı olmuş. Oyunu indirmek için aşağıdaki demo linkini kullanın.

Download: Nascar SimRacing Oyun indir