Natural Selection 2 Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Unknown Worlds Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan “Natural Selection 2” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşıyoruz. Natural Selection 2 oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Natural Selection 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Uzayın derinliklerinde aksiyon dolu vakitler sizleri bekliyor. Kendinize yönetecek bir ırk seçerek üstünlük sağlamaya çalışacaksınız. Bunun için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.

natural selection 2 oyunu

Natural selection 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan ve karakter tanımlamaları etkileyici. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo 3.0 Ghz , 4 GB RAM, NVidia GTX 450 Ekran Kartı ve 5 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları içerisinde bulunan Natural Selection 2 oyununu oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza aşağıdaki bağlantı linkinden indirebilirsiniz.

Download: Natural Selection 2 Oyun indir