NBA 2K16Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde 2K Games tarafından geliştirilen NBA 2K16 adlı oyunun incelemesini yapacağız. NBA 2K16 oyunu basketbol oyunları içerisinde yer almaktadır. Nba heyecanı sizleri bekliyor olacak. NBA 2K16 oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

NBA 2K16 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçmeniz gerekiyor. Oyunda kariyer modu sizleri bekliyor olacak. Maçları kazanmanız basketbolcuların kariyerlerini ve becerilerini yükseltmenizi sağlayacak.

NBA 2K16

NBA 2K16 oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Basketbolcular neredeyse gerçeğin aynısı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5 işlemci, 4 GB RAM, DirectX 11 ekran kartı ve 50 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak basketbol oyunları kategorisinde oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine NBA 2K16 oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: NBA 2K16 Oyun indir