Nfs CarbonOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Need For Speed indir kategorisinde bulunan ve Electronic Arts firması tarafından geliştirilen “Need For Speed Carbon” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Need For Speed Carbon oyunu araba yarış oyunlarının içersinde yer almaktadır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Need For Speed Carbon oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Need For Speed Carbon oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Need For Speed Carbon oyunu , Need For Speed oyunlarının en iyi oyunlarından birisidir. Rockport şehrinden ayrılmamızın ardından; yeni sokak yarışlarına sahne olacak, Palmont şehrine giden yollarda başımıza açılan dertlerden eski dostumuz Darius tarafından kurtuluyoruz.

Nfs Carbon

Need For Speed Carbon oyununda arabanıza istediğiniz modifiyeyi yapabilirsiniz. Ekibinize zamanla üye dahil edebilir veya çıkartabilirsiniz. Aynı anda kurduğunuz ekipte 3 kişi barınabilmektedir. Ekipte herkesin kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Yarış sırasında ekipteki üyelerinizde sizlere kestirme yolları ve altenatif çözümleri sunmaktadır.

Nfs Carbon

Need For Speed Carbon oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need For Speed Carbon oyunundaki araba tasarımları oyuncuları kendinden geçirmektedir. Need For Speed Carbon oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P2 233 MHz işlemci, 16 Mb geçici bellek ve 3d ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Need For Speed Carbon” oyununu önerebilirim. Need For Speed Carbon oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need For Speed Carbon oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Need For Speed Carbon Oyun indir