Need For Speed High StakesOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle EA firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Need For Speed High Stakes” adlı oyunun incelemesine başlayacağız. Need For Speed High Stakes oyunu adından da anlaşılacağı üzere Need For Speed indir kategorisinde bulunan bir araba yarışı oyunudur. Daha fazla uzatmadan Need For Speed High Stakes oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Need For Speed High Stakes oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Need For Speed High Stakes oyunu diğer serilere göre biraz daha gelişmiş bir oyundur. Need For Speed High Stakes serisinde gelişmiş araçlar kullanılmaktadır.

Need For Speed High Stakes

Need For Speed High Stakes oyununun görsel ve ses efektleri diğer serilerde olduğu gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need For Speed High Stakes araç ve mekan tasarımları görülmeye değer. Need For Speed High Stakes oyununda ses efektleri ise oyunu daha heyecanlı bir hale getirmeyi başarabiliyor.

Sonuç olarak Need Dor Speed oyunlarından hoşlanan ziyareçilerimize “Need For Speed High Stakes” adlı oyunu önerebiliriz. Need For Speed High Stakes oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need For Speed High Stakes oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Need For Speed High Stakes Oyun indir