Nfs Most WantedOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle EA Canada firması tarafından geliştirilen ve Electronic Arts şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Need For Speed Most Wanted” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Need For Speed Most Wanted oyunu, Need For Speed indir kategorisinde bulunan araba yarış oyunudur. Daha fazla sizleri meraklandırmadan Need For Speed Most Wanted oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Need For Speed Most Wanted oyununun demo sürümüne incelememizin sonunda bulunan download linkinden ulaşarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Need For Speed Most Wanted oyununa başladığınızda sizlere tanıtım videosu sunulmaktadır. Need For Speed serisinin bu oyununda kariyer modu bulunmaktadır. Kariyer modu hoş bir giriş bölümüyle start alıyor. Bu mod da gelen amacımız diğer 14 yarışcıyı yenmek ve en yüksek puanı kazanmak.

Nfs Most Wanted

Need For Speed Most Wanted oyununda rahat ilerlemek için haritalardan yararlanmanız gerekmektedir. Haritalarınız 2 şekilde görüntüleme imkânı bulunmaktadır.Birincisinde sadece yarışlar ve polis radarları görünüyorken diğerinde güvenli evimiz, araba satın alabileceğimiz yerler ve modifiye mekânları görünmektedir.

Need For Speed Most Wanted oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need For Speed Most Wanted oyunundaki araba modifiyeleri ve pistlerin tasarımları gayet başarılıdır. Need For Speed Most Wanted oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P4 1.4 Ghz işlemci, 256 mb Ram, 64 mb ekran kartı ve 2 Gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Sonuç olarak araba oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Need For Speed Most Wanted” adlı oyunu önerebiliriz. Need For Speed Most Wanted oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Need For Speed Most Wanted oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download: Need For Speed Most Wanted Oyun indir