Nfs Porsche UnleashedOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Electronic Arts firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Need for Speed Porsche Unleashed” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Need for Speed Porsche Unleashed oyunu, Need for Speed indir kategorisinde bulunan bir yarış oyunudur. Daha fazla sizleri meraklandırmadan Need for Speed Porsche Unleashed oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Need for Speed Porsche Unleashed oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. Need for Speed Porsche Unleashed oyunu yukarıda da belirtiğim gibi araba yarış oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Dünyanın değişik bölgelerinde değişik yapıya sahip oyun severlerinin ortak yönü olma özelliği Need for Speed Porsche Unleashed ile birleşmiştir.

Nfs Porsche Unleashed

Need for Speed Porsche Unleashed oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need for Speed Porsche Unleashed oyunundaki araba tasarımları ve modifiyeler gayet başarılı. Need for Speed Porsche Unleashed oyunundaki 200 MHz Pentium işlemci, 32 MB RAM, 4 MB PCI vyea AGP ekran kartı ve 150 MB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak araba oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Need for Speed Porsche Unleashed” oyununu önerebiliriz. Need for Speed Porsche Unleashed oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need for Speed Porsche Unleashed oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download: Need for Speed Porsche Unleashed Oyun indir