Need for Speed: ProStreet Porsche USOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde EA Games firması tarafından geliştirilen Need for Speed: ProStreet Porsche US adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile sizlere sunacağız. Need for Speed: ProStreet Porsche US oyunu Need For Speed indir kategorisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Need for Speed: ProStreet Porsche US oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak kendinize uygun bir araba seçin ve oyuna başlayın. Rakiplerinize geçerek arabanızı güçlendirin. Bunun için elinizden gelenin en iyisini sergilemeniz gerekiyor.

need for speed porsche us demo oyunu

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de anlaşılacağı üzere Need for speed porsche us demo oyunun görsel efektleri diğer need for speed indir kategorisindeki oyunlar gibi başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo 1600 Mhz işlemci, 1 mb Ram, 256 mb video kart ve 6 Gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarışı oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimiz için Need for Speed: ProStreet Porsche US oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Need for Speed: ProStreet Porsche US Demo Oyun indir