Need For Speed: UndercoverOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle  Electronic Arts şirketi tarafından oyun piyasasına sunulan “Need For Speed Undercover” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Need For Speed Undercover oyunu , Need For Speed indir kategorisinde bulunan bir araba oyunudur. Bir önceki oyun incelemesinde sizlerle Undercover 2 oyununu incelemiştik.  Sizleri daha fazla meraklandırmadan Need For Speed Undercover oyununun  incelemesini yapmaya başlıyalım.

Need For Speed Undercover oyununun demo sürümünü  kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonunda bulunan download linkini kullanabilirsiniz. Need For Speed Undercover oyunu yukarıda da belirtiğimiz gibi araba oyunlarının içersinde bulunmaktadır.  Need For Speed Undercover oyunu özellik bakımında diğer serilerden biraz daha eksiktir.

Need For Speed: Undercover

Need For Speed Undercover oyununun görsel ve ses efektleri diğer serilere oranla biraz daha kötü durumdur. Need For Speed Undercover araba modifiyeleri gayet başarılıdır. Need For Speed Undercover sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 1800 işlemci, 512 mb ekran kartı, 2 Gb Ram ve 10 Gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Sonuç olarak araba oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Need For Speed Undercover” oyununu önerebiliriz. Need For Speed Undercover oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need For Speed Undercover oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download: Need For Speed Undercover Oyun indir