Need For Speed Underground 2Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle  Black Box firması tarafından geliştirilen ve Electronic Arts şirketi tarafında da oyun piyasasına sunulan “Need For Speed Undergorund 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Need For Speed Underground 2 oyunu araba yarış oyunlarının içersinde yer almaktadır.  Serinin bu oyununda da araba yarışının tadına varabileceksiniz. Daha fazla uzatmadan Need For Speed Underground 2 oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Need For Speed Underground 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Need For Speed Underground 2 oyunu ,  Underground devam serisinin bir oyunudur. Need For Speed Underground 2 oyunu neredeyse baştan yaratılmış bir oyundur. Need For Speed Underground 2 oyununda neredeyse her şey değiştirilmiş .

Need For Speed Underground 2

Need For Speed Underground 2 oyunundaki grafikler harika tasarlanmış. Araba ve pist tasarımları insanı büyülemeyi başarıyor. Need For Speed Underground 2 ses efektleri ise oyunun adrenalin dozajını attırmaya yetiyor. Need For Speed Underground 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Windows 98, ME, 2000, XP işletim sistemi, 1 GHZ İşlemci, 256 MB RAM, DirectX 9x ve 2 GB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak Need For Speed oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz oyunun “Need For Speed Underground 2” oyununu da oynamasını önerebilirim. Need For Speed Underground 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need For Speed Underground 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Need For Speed Underground 2 Oyun indir