Nfs V-Rally 2 Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Eden Games firması tarafından geliştirilen ve Electronic Arts şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Need For Speed V-Rally 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Need For Speed V-Rally 2 oyunu, Need For Speed indir kategorisinde bulunan bir araba yarışı oyunudur. Daha fazla uzatmadan Need For Speed V-Rally 2 oyununun incelemesini yapmaya başlayalım.

Need For Speed V-Rally 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Need For Speed V-Rally 2 oyunu yukarıda da belirtiğimiz gibi araba yarış oyunlarının içirsinde bulunmaktadır. Need For Speed V-Rally 2 serisinde 16 ayrı araba seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca oyunda 32 ayrı yarış yapma seçeneğiniz mevcuttur.

Nfs V-Rally 2

Need For Speed V-Rally 2 oyununda Multiplayer seçeneği de bulunmaktadır. Böylece oyunu 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz. Need For Speed V-Rally 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Araba modifiyeleri ve pist efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir.

Nfs V-Rally 2

Need For Speed V-Rally 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Windows 98, ME, 2000, XP işletim sistemi, 1 GHZ İşlemci, 256 MB RAM ve 2 GB Sabit sürücü alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Need For Speed V-Rally 2” oyununu önerebiliriz. Need For Speed V-Rally 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Need For Speed V-Rally 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Need For Speed V-Rally 2 Oyun indir