noseboundOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Quarantine Interactive tarafından geliştirilen “NoseBound Demo” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Nosebound demo oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Bu oyun Point & click türündeki macera oyunlarının güzel bir örneğidir. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Nosebound demo oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda Ray Hammond adlı karakteri yönetiyor olacağız. Verilen görevleri hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmanız gerekiyor.

nosebound

Nosebound demo oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler ve mekanlar başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Çift çekirdekli Intel Core 2 Duo işlemci, 2 Mb RAM, Nvidia GeForce FX 650 ekran kartı ve 350 MB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak stateji oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine nosebound demo oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: NoseBound Demo Oyun indir