paranormalOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Matthew C Cohen tarafından geliştirilen Paranormal oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr adresinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Paranormal oyunu, macera oyunları içerisinde bulunmaktadır. Oyunda korku duygusu ön plana çıkmış. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Paranormal oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunda korku efektlerinin üst seviyede olduğunu belirtmiştik. Tam anlamıyla oyunların grafikleri de bu şekilde dizayn edilmiş. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

paranormal oyunu

Paranormal oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Korku ögesi grafiklerde anlatılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.8 Ghz Quad-Core CPU işlemci, 4 GB RAM, 1 GB ekran kartı ve 1 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunları kategorisinden hoşlanan paranormal oyununu sizlerle paylaşacağız. Görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Paranormal Oyun indir