Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olan Pes 2012 oyununu sizlerle paylaşacağız. Pro Evolution Soccer 2012 oyununu Konami firması geliştirip piyasaya sürmüştür. Bu sürümden bir önceki oyun olan Pes 2011 oyununda da büyük değişiklikler yapılmıştı. Bakalım Pes 2012 oyunun da nasıl yeniliklere yer verilmiş. Pes 2012 oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Pes 2012 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra kendi bilgisayarınıza kurun. Oyunun ana menü gayet şık ve basit bir şekilde dizayn edilmiş. Burada ister turnuvaya isterseniz de lig maçlarına giriş yapabilirsiniz. Oyunda yapay zekaya diğer sürümlerinde olduğu gibi önem verilmiş. Özellikle hakem ve futbolcuların yapay zekalarında iyileştirilmeler yapılmış. Futbolcuların fiziksel ve teknik özellikleri oyuna bire bir olarak aktarılmaya çalışılmış . Yani teknik futbolcular ile maç kurtarabilirsiniz.

Pes 2012 oyununun görsel ve ses efektleri diğer serilerdeki mükemmel ötesi olmuş. Futbolcu modellemeleri neredeyse gerçeği yansıtıyor. Stadyum tasarımları bir hayli güzel. Şunu unutmayın stadyum modellemeri, hava durumu ve taraftarlar, hissedilir derecede oyunda etkilerini gösteriyor. Ses efektlerinde ise iyileştirilmeler yapılmış. Topun direğe çarpma olaylarında ses güzelleştirilmiş. Oyuna türkçe spiker yükleyerek oyunu daha heyacanlı bir hale getirebilirsiniz.

Sonuç olarak pes serisini seviyorum diyorsanız Pes 2012 oyunu sizler için doğru bir seçim olacak. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Core Duo 2.0GHz işlemci, Geforce 360 GT Ekran Kartı ve 2 GB Ram gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Pes 2012 oyununun demo sürümünü için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Pes 2012 Oyun indir

Download Alternatif: Pes 2012 indir