pillars of eternity Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Pillars of Eternity adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Pillars of eternity oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Kendi kaderinizi kendiniz belirleyin. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Pillars of eternity oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Savaşçı kimliğinizi herkese kanıtlamak sizlerin elinde. Zorlu görevler sizleri bekliyor. Kendi türünüzü belirleyin. Bunlar Barbarian, Chanter, şifre, Druid, Fighter, Monk, Paladin, Priest, Ranger, Rogue ve Wizard.

pillars of eternity oyunu

Pillars of eternity oyunun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.6 GHz Pentium IV işlemci, 4 GB Ram , 512 MB ekran kartı ve 25 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine pillars of eternity oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Pillars of Eternity Oyun indir