Pirate StormOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle bigpoint firmasının oyun piyasasına sunduğu “Pirate Storm” adlı oyununu inceleyeceğiz. Pirate storm oyunu, kategorisinde bulunan bir oyundur. Korsan oyunları içerisinde yer alıyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza  indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Pirate storm oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarıza indirebilirsiniz. Silahlarla donatılmış gemilere sahipsiniz. Verilen görevleri yerine getirmeni gerekiyor. Denizlerdeki canavarları avlamanız lazım.

Pirate Storm

Pirate storm oyununun görsel ve ses efektleri güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için yeni nesil bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak online oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine “pirate storm” oyununu tavsiye edebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Pirate Storm Online Oyun indir