Portal 2Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Valve tarafından geliştirilen Portal 2 oyununun demo sürmünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Portal 2 oyununu macera oyunları içerisinde yerini almıştır. Portal 2 oyunu sizleri fantastik bir dünyada aksiyon dolu anlar yaşamaya davet ediyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Portal 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Oyunumuzda seçtiğiniz karaktere göre oyun şekilleniyor. Aperture Science Laboratuvarları’nda bizlere verilen görevleri yerine getirmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Görevlerinizde başarısız olursanız dünyanın sonu gelmiş demektir.

portal 2 oyunu

Portal 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde oyuna aktarılmış. Karakter ve mekan tasarımları mükemmel. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual Core 2.0 işlemci, 2 GB, NVIDIA GeForce 7600 Ekran Kartı ve 7.6 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Portal 2 oyununu önerebiliriz. Portal 2 oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Download: Portal 2 Oyun indir