Professor Heinz Wolffs GravityOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde EM Studios tarafından geliştirilen Professor Heinz Wolffs Gravity adlı oyunun incelemesini paylaşacağız. Professor heinz wolff’s gravity oyunu, strateji oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Professor heinz wolff’s gravity oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapın. Zorlu mekanlarda kilitli kalacaksınız ve buradan çıkmak için elinizden geleni yapmanız gerekecek.

Professor Heinz Wolffs Gravity

Oyunun görsel efektleri idare eder seviyede. Yani oyunumuzun grafikleri flash oyunları geçememiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium III 1 GHz işlemci, 512 MB RAM ve Grafik Kartı 32 MB gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine professor heinz wolff’s gravity oyununu önerebiliriz. Oyunu görsel ve ses efektleri fazla güzel olmasa da canınız sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Professor Heinz Wolffs Gravity Oyun indir