Racing Car Simulator 3DOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle HungryPixels firması tarafından geliştirilen Racing Car Simulator 3D oyununu paylaşacağız. Racing car simulator 3d araba oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Adrenalin dolu bir araba yarışı sizleri bekliyor olacak. Racing Car Simulator 3D oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Racing car simulator 3d oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Racing Car Simulator 3D oyununda kariyer yapma turnuvaları mevcut. Yani katıldığınız bütün yarışların bir önemi bulunuyor. Diğer arabaları geçmeniz veya drift yağmanız gerekli.

Racing Car Simulator 3D

Racing car simulator 3d oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Windows 8.1 işletim sistemi, x86 x64 ARM işlemci ve 23,5 MB hard disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Sonuç olarak araba oyunlarından hoşlananlar racing car simulator 3d oyununu deneyebilir.Görsel efektler yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı olmuş. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Racing Car Simulator 3D Oyun indir