Racing Manager 2014Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Kalypso Media tarafından geliştirilen racing manager 2014 adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Racing manager 2014 oyunu, simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Racing Manager 2014 oyunun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Managerlik oyunları denince ilk akla gelen futbol. Bu oyun bizlere araba yarışlarında managerlik yapmamıza olanak tanıyor. Oyunda 100 fazla otomobil bulunmakta.

Racing Manager 2014

Racing manager 2014 oyununun görsel efektleri gayet başarılı 1 şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Dual Core işlemci, 2 GB RAM, 256 MB ekran kartı ve 1 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine racing manager 2014 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Racing Manager 2014 Oyun indir