Ravensword ShadowlandsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Crescent Moon Games tarafından geliştirilen Ravensword Shadowlands adlı oyununun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Ravensword shadowlands oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Eski dönem oyunlarından hoşlananlar bu oyunu mutlaka denemeli. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Ravensword shadowlands oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Diğer oyunlardan farkı ise bu oyunda silahlar değil kılıçlar konuşacak. Ravengard ’ın çöküşü ile kaos dönemi başlıyor. Bunun önünü kesmeniz gerekiyor.

Ravensword Shadowlands

Ravensword shadowlands oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Quad Core CPU Intel or AMD, 4 GB RAM, GeForce 500 serisi ekran kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr  ziyaretçilerine ravensword shadowlands oyununu önerebilirim. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Download: Ravensword Shadowlands Oyun indir