Rescue 2013Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Fragment Production tarafından geliştirilen Rescue 2013 oyununu sizlerle paylaşacağız. Rescue 2013 oyunu, simülasyon oyunları içerisindeki yerini almıştır. İtfaiyeci olmak cesaret, kahramanlık ve özveri ister. Peki siz itfaiyeci olabilir misiniz? Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

Rescue 2013 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Rescue 2013 oyununda kimi zaman yanan bir evde kimi zamanda sıkışan bir trendeki insanları kurtarmaya çalışacaksınız. İtfaiyecinin görevi hiç bir zaman bitmez. Bunun için verilen görevleri yerine getirip. Yenisi için hazır bir şekilde beklemeniz gerekiyor.

rescue 2013 oyunu

Rescue 2013 oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde oyuna aktarılmış. Karakterlerimizin ve araçların tasarımları gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 2 GHz işlemci , 2 GB RAM ve 256 MB GeForce 8600 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Rescue 2013 oyununu önerebiliriz. Rescue 2013 oyununun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Rescue 2013 Oyun indir