Resident Evil indir kategorisinin bir oyunu olan Resident Evil 4 oyununu Capcom firması geliştirmiş ve bizlere sunmuştur. Resident Evil 4 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Resident Evil 4 oyununun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanabilirsiniz.

Resident Evil 4 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. 1998’te Umbrella Şirketi’nin Raccoon Şehri üzerindeki gizli aktiviteleri toplumsal 1 sorun haline gelmiştir. İşte burada devreye siz giriyorsunuz. Halkı eski huzurlu haline getirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Resident Evil 4 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P3 500 Mhz işlemci, 64 Mb ekran kartı, 128 mb kısa süreli bellek ve 800 Mb boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Resident Evil 4 oyununu deneyebilir. Resident Evil 4 oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Resident Evil 4 Oyun indir