resident evil 6 oyunu

Resident Evil 6 oyununun çözümlerini ve hilelerini buradan takip edebilirsiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için Resident Evil 6 Oyun indir bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor. Aşağıdaki görevleri tamamladığınızda Mercenaries modunda ilgili harita kullanılabilir hale gelecektir. Resident Evil 6 Oyun Hileleri;

Kilidini aç ‘Maden derinlikleri’ Haritası: ( Mining The Depths Map ) Herhangi 1 zorluk ayarında Jake’in kampanya tamamlamanız gerekiyor.

Kilidini aç ‘Çelik canavar’ Haritası: ( Steel Beast Map ) Herhangi 1 zorluk ayarında Chris oyununu tamamlamanız gerekiyor.

Sınırsız Cephane : TÜM oyun modları tamamladığınızda Beceri Ayarları altında sınırsız cephane alabileceksiniz. ( Story modes )

Kanat Nişancı için Sonsuz Cephane : Eğer oyunu Leon olarak oynuyorsanız düello-wielding Leons moduna geçmek için L2 ve üçgene basarak aşağı hedefliyoruz, kanatlı tetikçi için ekstra cephane biterse eğer, geri dönmek için tekrar üçgene basarsanız, sonsuz cephaneye sahip olmuş olursunuz.

Paralı askerler için Alternatif Kostümler Eğer belirtilen karakter ile Mercenaries modunda 1 ‘A’ rütbesi alınırsa bazı kostümler kullanılabilir hale gelecektir.