resident evil 6 Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Capcom tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “Resident Evil 6” adlı oyunu oyunindir.biz.tr adresinden indirebilirsiniz. Resident Evil 6 oyunu, Resident Evil indir kategorisinde bulunmaktadır. Oyunun demo sürüünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Resident Evil 6 oyununu demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Alice olmak üzere Leon S. Kennedy, Chris Redfield ve Ada Wong karakterlerini istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. Amerika ‘da T-Virüs’e karşı savaşmaya devam edeceksiniz. Oyunu ister single modunda tek başınıza ya da multiplayer modunda online olarak oynayabilirsiniz.

resident evil 6 oyunu

Resident Evil 6 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı şekilde kurgulanmıştır. Karakter ve mekan tasarımları etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel ® Core ™ 2 Quad 2.7 Ghz işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA ® GeForce ® GTX 560 ve 16 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak Resident Evil indir kategorisindeki oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimize Resident Evil 6 oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde işlenmiş. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Resident Evil 6 Oyun indir