Oyun indir bu oyun incelemesinde sizlerle Big Huge Games tarafından geliştirilen Rise of Nations oyununun son sürümü olan Rise of Nations: Rise of Legends oyununu paylaşacağız. rise of nations rise of legends oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Rise of Nations: Rise of Legends oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Oyun kısa bize bir intro görüntüsü ile anlatılıyor. Oyuna alışmamız için başlara kolay görevler atanmış. Oyunun bu sürümündeki yenilikler sadece yeni ırk ve binalar olmuş. Irklar CuotlBig, Vengeance ve Alin ırklarıdır. Seçtiğiniz ırk ile madenleri ele geçirerek ordunuzu güçlendirin. Oyunun multiplayer özelliği de mevcut.

Rise of nations rise of legends oyununun görsel ve ses efektlerinden fazla bir şey beklemeyin. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.4 Ghz işlemci, 256 MB RAM, 64 MB ekran kartı ve 2.5 GB Hard disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Rise of Nations: Rise of Legends oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Rise of Nations Rise of Legends Oyun indir