russian classics - big foot competitionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde play.com.pl tarafından geliştirilen Russian Classics – Bigfoot Competition adlı oyunu oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunuyoruz. Russian Classics – Bigfoot Competition oyunu araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Russian Classics – Bigfoot Competition oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını geçerek oyunumuza başlayabilirsiniz. Rusya’da offroad yarışlarına katılarak birinci olmaya çalışacağız. Fakat bunu diğer oyunlardan ayıran nokta hava şartları olacak. Bunun için fizik kurallarını zorlamanız gerekiyor. Oyunda 8 farklı araba modeli bulunuyor. 4 tane farklı mod var. Oyunumuz Need For Speed indir kategorisindeki oyunlara benziyor.

russian classics big foot competition oyunu

Russian classics big foot competition oyununun görsel ve ses efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Mekan ve araba tasarımlarından dolayı oyun geliştiricilerini kutlarım. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GHz işlemci, 512 MB Ram ve GeForce FX 5200 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine russian classics big foot competition oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Russian Classics – Bigfoot Competition Oyun indir