Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde SCS Software tarafından geliştirilen Scania Truck Driving Simulator adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Scania truck driving simulator oyunu, simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyun kendi kategorisinde bulunan oyunlar içerisinde en iyiler arasında yer alıyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonunda bulunan bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Scania Truck Driving Simulator oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunda birçok tır modellerine yer verilmiştir. İstediğiniz tırı seçerek sizlere verilen görevleri yerine getirmeye ve en yüksek skoru elde etmeye çalışacaksınız. Bunu yaparken hava ve yol koşullarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Scania Truck Driving Simulator oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Tır modellemeleri gayet gerçekçi olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo 2.4 GHz işlemci, 2 GB RAM, 1 GB GeForce 450 GTS ekran kartı ve 1.42 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak simülasyon oyunların hoşlanan ziyaretçilerimize Scania Truck Driving Simulator oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Scania Truck Driving Simulator Oyun indir