Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Codemasters tarafından dağıtılan Second Sight adlı oyunu paylaşacağız. Oyunumuz macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Yönettiğimiz karakter ile olayları çözmeye çalışacağız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonunda download linkini kullanmanız gerekiyor.

Second Sight oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Yönettiğimiz karakter ile kendimizi hastane de buluyor. Karakterimizin doğa üstü güçleri bulunuyor. Fakat geçmişini hatırlamakta biraz zorluk çekiyor. Karakterimizin hafızası git gel yapıyor. Sibiryaya görevli olarak gönderiliyoruz. Fakat kendimizi tekrar hastanede buluyoruz ve gizli güçlerimizi keşif ediyoruz.

Second sight oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde geliştirilmiştir. Karakter tasarımları gayet başarılı bir şekilde yapılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1 GHz Pentium III veya Athlon Windows XP/2000 DirectX 9.0c 256 mb RAM 1 Gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera ve aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Second Sight oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Second Sight oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Second Sight Oyun indir