Shaiya Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Aeria Games Europe GmbH firmasının oyun piyasasına sunduğu “Shaiya” adlı oyununu inceleyeceğiz. Shaiya online oyunu,  kategorisinde bulunan bir oyundur. İnternetten oynanabilen online oyunlar arasında önemli 1 yeri olan Shaiya Online bilgisayar başına sizi bağlayacak özellik ve niteliğe sahiptir. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza  indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Shaiya oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarıza indirebilirsiniz. Bu fantastik oyunda zamanın nasıl geçtiğinin farkına dahi varamayacakasınız. Tanrıça Etain Dragons, Nordein ve Dumianas olmak üzere üç ırk yaratmış. Bunlardan birini seçerek verilen görevleri yerine getirin. Zorluk seviyeleri deneyim puanlarınıza göre değişiyor. Zor modu açabilmeniz için bir karakteri 40 ‘ıncı seviyeye getirmeniz gerekli.

Shaiya

Shaiya oyununun görsel ve ses efektleri güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Karakter ve mekan tasarımları oyuna daha hızlı adapte olmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için yeni nesil bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak online oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine “Shaiya” oyununu tavsiye edebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Shaiya Online Oyun indir