Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Klei Entertainment firması tarafından geliştirilen Shank 2 oyunu ile karşınızdayız. Shank 2 oyunu dövüş oyunları içerisinde yer almaktadır. Yeni nesil oyun severler için bu oyun gayet eğlenceli olmuş. Shank 2 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Shank 2 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlarını düzenleyin. Oyunun ilk serisinde intikam peşinde bir Shank ile karşı karşıyaydık. Bu sürümde ise ilk oyuna daha huzurlu bir Shank olacak. Oyunumuz otobüste başlayacak. Fakat bu sakinlik fazla uzun sürmeyecek.

Oyunumuzun görsel ve ses efektleri çocuklar için gayet başarılı. Karakter tasarımları çizgi filmlerdeki gibi yapılmış. Mekan tasarımları da aynı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 işlemci, 1 GB Ram, 256 MB ekran kartı ve 4 GB boş disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak dövüş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Shank 2 oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri mükemmel olmasa idare eder. Shank 2 oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Shank 2 Oyun indir