Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Frogwares firmasının geliştirdiği Sherlock Holmes: The Silver Earring adlı oyunun demosunu paylaşacağız. Sherlock holmes the silver earring oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Ünlü dedektif Sherlock Holmes ile yine maceradan maceraya koşacağız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Sherlock Holmes: The Silver Earring oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunda 5 bölüm ve 40 mekan bulunmakta ve dedektif Sherlock Holmes ve sağ kolu Doktor Watson ile macera peşinde koşacağız. Bunun için ipuçlarını birleştirerek sonuca doğru ilerlemeniz gerekiyor.

Sherlock Holmes: The Silver Earring oyununun görsel ve ses efektleri ilk çıktığı dönemden beri oynayanları kendine hayran bırakmayı başardı. Mekan tasarımları gayet etkileyici bir şekilde düzenlenmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 3 500 Mhz işlemci , 128 MB RAM, 16 mb ekran kartı, DirectX 9.0 destekleyen (tercihen NVIDIA Geforce veya ATI Radeon) ve 1.2 GB boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Sherlock Holmes: The Silver Earring oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Sherlock Holmes: The Silver Earring Oyun indir