Shift 2 Unleashed Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Electronic Arts tarafından geliştirilen Shift 2 Unleashed oyununu demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Shift 2 unleashed oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Shift 2 unleashed oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Kendinize güzel bir araba seçin. Daha sonra rakiplerinizi geçerek en yüksek skoru almalısınız. Arkadaşlarınız ile online bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

Shift 2 Unleashed

Shift 2 unleashed oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde aktarılmış. Arabaların tasarımları gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core ™ 2 Duo 2.0 GHz işlemci, 2048 MB RAM, 512 Mb ekran kartı ve 7 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine shift 2 unleashedoyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Shift 2 Unleashed Oyun indir