soccer manager 2016Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Soccer Manager Ltd geliştirdiği “Soccer Manager 2016” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Soccer manager 2016 oyunu, managerlik kategorisinde bulunan bir oyundur. İyi bir futbol strateji belirlemeniz gerekiyor. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonunda bulunan oyun indir linkini kullanın.

Soccer manager 2016 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza hızlı bir geçiş yapabilirsiniz. Kendinize sıfırdan bir takım kurun. Maçları 2 boyutlu bir şekilde canlı olarak takip edebiliyoruz. Oyunda Türk takımlara da yer verilmiş.

soccer manager 2016

Soccer manager 2016 oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için 1 GHz işlemci, 1 GB Ram gibi sistem gereksinimleri bulunmaktadır.

Sonu olarak fifa manager kategorisinde oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine soccer manager 2016 oyununu bir alternatif olarak önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz üzere oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Aşağıdaki bağlantı linkini kullanarak oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Soccer Manager 2016 Oyun indir