Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle SimBin Studios tarafından geliştirilen STCC – The Game oyununu paylaşacağız. STCC – The Game oyunu araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzda İsveç şampiyonasına katılıyoruz. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

STCC – The Game oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyuna başlamadan önce araba yarış deneyimim çok iyi diyorsanız hemen başlayın. Fakat bu tarz oyunlarda yeni oyuncuyum diyorsanız bu oyunda baya zorlanacaksınız. Alfa Romeo, BMW, Chevrolet Lacetti, Honda Accord Euro-R, Seat Leon, Audi , Peugeot ve Volvo markalı arabalar sizleri bekliyor olacak.

Stcc the game oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Araba ve pist efektleri mükemmel. Ses efektleri ise bizi yarışın içindeymiş gibi hissettiriyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.7 GHz Intel Pentium 4 işlemci, 512 MB RAM, 128 MB Ekran kartı ve 2.5 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarışı oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize STCC – The Game oyununu indirmenizi tavsiye ederim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet iyi. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: STCC – The Game Oyun indir