Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Fury Software tarafından geliştirilen Strategic Command 2: Weapons and Warfare adlı oyunu sizlerle paylaşıyoruz. Strategic Command 2: Weapons and Warfare strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız lazım.

Strategic command 2 weapons and warfare oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Oyundaki amacımız düşman birliğinin bulunduğu yeri yerle bir etmek. Bunun için iyi bir savaş stratejisi belirleyin ve en yüksek skoru elde edin. Bunun için kazandığınız puanlarla birliğinizi güçlendirin.

Strategic command 2 weapons and warfare oyununun görsel efektleri flash oyunlardaki gibidir. Yani oyunun görsel efektlerinden fazla bir şey beklemenizi önermem. Ses efektleri ise idare eder. Oyunun görsel ve ses efektleri mükemmel olmasa da oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize strategic command 2 weapons and warfare oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Strategic Command 2: Weapons and Warfare Oyun indir