Supreme Ruler UltimateOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Full Control tarafından geliştirilen Supreme Ruler Ultimate adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Supreme ruler ultimate oyunu, Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Gerçek zamanlı Geo-Politik Askeri oyunudur. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Supreme ruler ultimate oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Önceki oyundan hikayeleri, kampanyaları, senaryoları ve özellikleri içerisinde bulunduruyor. Kullanım Diplomasi, Ticaret, Casusluk ve Gözdağı diğer ulusların politikalarını etkilemektedir. Sosyal ve askeri politikalarını desteklemek için ekonomiyi modernize edin.

Supreme Ruler Ultimate

Supreme ruler ultimate oyununun görsel efektleri mükemmel 1 şekilde dizayn edilmiştir. Karakterler gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için AMD Dual or Quad Core işlemci, 2 GB RAM, Nvidia GeFirce 600 ekran kartı ve 2 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine supreme ruler ultimate oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Supreme Ruler Ultimate Oyun indir