Surgeon SimulatorOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Bossa Studios Ltd tarafından geliştirilen “Surgeon Simulator” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Surgeon simulator oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Surgeon simulator oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuzu dünya genelinde 2 milyondan fazla kullanıcı tercih etmiştir. İnsan hayatlarını kurtarmak sizlerin elinde.

Surgeon Simulator

Surgeon simulator oyununun görsel efektleri daha çok flash oyunlara benziyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 4.0 ve üzeri olması gerekiyor.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine kill shot oyununu önerebiliriz. Oyunun telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Oyunun fiyatı 11,24 kuruştur.

Download: Surgeon Simulator Mobil Oyun indir