Tank Operations European CampaignOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Linked Dimensions tarafından geliştirilen “Tank Operations European Campaign” adlı oyunumuzun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlerle buluşturacağız. Tank operations european campaign oyunu, strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Tank operations european campaign oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Zorlu bir dünya savaşı sizleri bekliyor. Askerlerinizi ve tanklarınızı iyi kullanarak savaşı lehinize çevirmeniz gerekli. İyi bir savaş stratejisi belirleyip savaşı kazanmalısınız.

Tank Operations European Campaign

Tank operations european campaign oyununu görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Tanklar, uçaklar, askerler üzerinde durulmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz işlemci, 2 GB RAM, 512 Mb ekran kartı ve 500 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki online oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine tank operations european campaign oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Tank Operations European Campaign Oyun indir