temple run ozOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Disney tarafından üretilen Temple Run: Oz adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Temple Run: Oz oyunu mobil ve aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuz Temple Run 2 ve Oz filminin hikayelerinden esinlenerek yapılmış. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Temple Run: Oz sitemizden indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçiş yapabilirsiniz. Filmlerde olduğu gibi karışık yolları çözmeniz ve büyük canavarları kaçmanız ya da yok etmeniz gerekiyor. Delicesine koşarak etraftaki altınları toplamanız gerekiyor.

temple run oz oyunu

Temple run oz oyununun görsel efektleri bir mobil oyun için yeterli olduğunu düşünüyorum . Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. IOS 4.3 veya üstü gereklidir.

Sonuç mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Temple Run: Oz oyununu bir alternatif olarak önerebilirim. Oyunun görsel efektleri idare eder. Oyunun demosunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor. Oyunu 1 dolar vererek satın alarak oyun indirme işlemini tamamlayabilirsiniz..

Download: Temple Run Oz Oyun indir