Test Drive Unlimited 2 Beta ClientOyun indir sitemizin bugünkü oyun incelemesinde Eden Games tarafından geliştirilen Test Drive Unlimited 2 Beta Client oyununun demosunu sizlerle paylaşacağız. Test drive unlimited 2 beta client oyunu Gta indir kategorisindeki oyunlar gibi sayılı araba yarışı oyunları içerisindedir. Test Drive Unlimited 2 Beta Client demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Test Drive Unlimited 2 Beta Client oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Oyunda 90 adet lisanslı araba bulunmaktadır. Arabalar bilindik markalar. Ferrari, Lamborghini, Ducati, Aston Martin, Mercedes, Saleen, Shelby, Jaguar. Arabaları modifiye etmek sizlerin elinde. Bunlardan birini seçerek yarışa kendinizi dahil edin.

test drive unlimited 2 beta client oyunu

Test drive unlimited 2 beta client oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarı. Özellikle arabalar neredeyse gerçeğin aynısı olmuş. Ses efektleri ise oyunu daha heyecanlı duruma getiriyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel P4 @ 2.4 Ghz işlemci, TI Radeon 9800 256 MB Ekran kartı, 1 Gb Ram ve 8 GB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanıyorsanız Test Drive Unlimited 2 Beta Client tam sizlere göre. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Test Drive Unlimited 2 Beta Client Oyun indir