The Dark Knight RisesOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Gameloft tarafından geliştirilen “The Dark Knight Rises” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. The dark knight rises oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

The dark knight rises oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Mobil aksiyon oyununda en yüksek skoru elde edin. Verilen görevleri yerine getirmeniz gerekli.

The Dark Knight Rises

The dark knight rises oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.2 ve üzeri olması gerekiyor.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine the dark knight rises oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Dark Knight Rises Mobil Oyun indir