Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Digital Extremes firmasının geliştirdiği The Darkness 2 adlı oyununu paylaşacağız. Oyunumuz FPS ve savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. The Darkness 2 oyunu oyun severleri uzun süre bekletti. Fakat oyun raflarına en sonunda çıktı ve kendinden çok söz ettireceğe benziyor. The Darkness 2 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

The Darkness 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna geçin. Oyunumuz Jackie Estecado ve karanlık güçlere karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Oyunun başlangıcındaki intro oyunun ne kadar kaliteli olduğunu ve oyundaki görevlerimizi kısaca anlatıyor. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

The darkness 2 oyunu görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter ve mekan tasarımları korku temasının üzerine işlenmiş gibi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2 GHz işlemci, 1.5 GB Ram, 256 MB Ekran kartı ve 10 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize The darkness 2 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi gayet başarılı. The darkness 2 oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: The darkness 2 Oyun indir