The ForestOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Endnight Games Ltd tarafından geliştirilen “The Forest” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. The forest oyunumacera oyunları içerisinde yer almaktadır. Aksiyon, macera ve simülasyonu birleştiren bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

The forest oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Yolcu jeti teknik bir arızadan dolayı düşer. Yolculardan kurtulanlar kendilerini ormanda bulur. Fakat ormanda doğal bir şeyler vardır.

The Forest

The forest oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Quad Core İşlemci, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 560 Ekran kartı ve 5 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine the forest oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Yaş sınırlaması olan bir oyun.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Forest Oyun indir