Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde City Interactive tarafından geliştirilen oyun piyasasına sunulan The Hell in Vietnam adlı oyunun demosunu sizlerle paylaşacağız. The Hell in Vietnam oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Bir çok savaş oyunu Vietnamı konu almıştır. Bu oyunda onlardan biridir. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

The Hell in Vietnam oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Oyunda vietnam savaşında kahraman olmak isteyen bir askeri yöneteceğiz. Size verilen haritada istenen noktaya gidin ve karşınıza çıkan düşman askerlerini yok edin. Bunu yaparken düşman askerlerinin atışlarına dikkat edin.

The Hell in Vietnam oyununun görsel efektleri yukarıda ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunda Chrome grafik motoru kullanılmış. Ses efektleri idare eder. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 işlemci, 512 Mb Ram, Nvidia 6800 ekran kartı ve 300 Mb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize The Hell in Vietnam oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri mükemmel olmasa idare eder. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Hell in Vietnam Oyun indir