The Island Castaway: Lost WorldOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde G5 Entertainment tarafından geliştirilen “The Island Castaway: Lost World” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. The island castaway lost world oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

The island castaway lost world oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Issız adada hayatınızı sürdürürken, bir yandan da kaçış yolu aramalısınız. Oyun görevler üzerine yürüyor. 1000 görev boyunca ıssız adada yapılabilecek her şeyi yapıyoruz.

The Island Castaway: Lost World

The island castaway lost world oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler ve mekanlar başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Win 10 işletim sistemi x86, arm işlemci, 2 Mb RAM, Nvidia GeForce 8800 ekran kartı ve 451,51 MB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak stateji oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine the island castaway lost world oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Island Castaway: Lost World Oyun indir