The Testament of Sherlock HolmesOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Frogwares tarafından geliştirilen “The Testament of Sherlock Holmes” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak paylaşacağız. The Testament of Sherlock Holmes oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Sherlock Holmes karakteri tüm dünya da çok tutuldu. Sinema filmi, kitabı derken artık bilgisayarlarımızda boy gösterecek. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

The Testament of Sherlock Holmes oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçiş yapabilirsiniz. Dedektif Sherlock Holmes ile gizemli cinayetlerin üzerindeki sır perdesini kaldırmaya çalışacağız. Oyunda neler yapmamız gerektiği küçük bir intro görüntüsüyle bizlere anlatılıyor.

The Testament of Sherlock Holmes

The testament of sherlock holmes oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için INTEL DUAL-CORE 2 GHZ işlemci, 2 GB RAM, 256 MB Ekran kartı ve 14 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine The Testament of Sherlock Holmes oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet iyi. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: The Testament of Sherlock Holmes Oyun indir