Three Dead ZedOyun indir sitemiz bu günkü oyun incelemesinde Gentleman Squid Studio tarafından geliştirilerek “Three Dead Zed” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. Three dead zed oyunu savaş ve aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Fantastik bir aksiyon sizleri bekliyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile taşımak için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Three dead zed oyununun demo sürümünü kendi yükledikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Seçtiğiniz karakter ile verilen görevleri yerine getirmek için elinizden geleni yapmanız gerekecek.

Three Dead Zed

Three dead zed oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual Core 2.2 GHZ işlemci, 2 GB RAM, Nvidia 8xxx serisi ekran kartı ve 450 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine three dead zed  oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Three Dead Zed Oyun indir