tomb raider survivalOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Tomb Raider: Survival adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Tomb Raider: Survival oyunu macera oyunları içerisindeki yerini almıştır. Lara Croft macera bir çok kesin tarafından tutulmuştu. Fakat uzun bir süre yeni oyun çıkartmamışlardı. Bu oyun ile çok konuşulacağa benziyor. Tomb Raider: Survival oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Tomb Raider: Survival oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza başlayabilirsiniz. Oyunda sizlere bir çok görev verilecek ve bitirmeniz istenecek. Oyunda her zamanki gibi Lara Croft karakterini yönetiyor olacaksınız. Oyuna çok güçlü silahlar eklenmiş.

tomb raider survival oyunu

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere tomb raider: survival oyununun görsel efektleri gayet başarılı. Ses efektleri ise oyundaki adrenalin dozunu biraz daha artırmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5-750 işlemci, 4 GB RAM, 1GB Video RAM ile DirectX 11 grafik kartı ve 12 GB HD alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine tomb raider survival oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: Tomb Raider: Survival Oyun indir